Rezerwacje

Regulamin rezerwacji

Prosimy pamiętać, nasz dziennik rezerwacji jest otwarty z 12 - miesięcznym wyprzedzeniem. Rezerwacje telefoniczne są czynne w godzinach 16:00 -24:00, siedem dni w tygodniu.

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 505 606 936

Stolik

Dołożymy wszelkich starań aby spełnić wszystkie życzenia dotyczące stolików, jednakże stoliki nie są przydzielane w dniu zrobienia rezerwacji a przybycia do restauracji i nie możemy zagwarantować konkretnych.

Dzieci

Najmłodsi są u Nas jak najbardziej mile widziani aczkolwiek robiąc rezerwacje pamiętajmy iż w lokalu znajduje się palarnia fajki wodnej co może źle wpłynąć na zdrowie Waszych pociech.Robiąc rezerwacje pamiętajmy iż miejsca są ograniczone i dzieci również trzeba uwzględnić przy podawaniu ilości osób.Jeśli potrzebujesz specjalnej przestrzeni na wózek lub krzesełko dziecięce zgłoś to przy rezerwacji.Takie rezerwacje przyjmujemy tylko do godziny 20.00

Alergeny

Całe nasze menu jest dostępne na naszej stronie internetowej lub fb, ale jeśli masz jakieś szczególne wymagania  związane z alergia lub nietolerancją , określ je w momencie rezerwacji, a nasz zespół pomoże Ci z menu podczas Twojej wizyty.    

Bar

Na cocktaile z przyjemnością zapraszamy do naszego baru na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”W związku z tym proszę pamiętać iż nasz bar jest dostępny w ograniczonym zakresie i nie możemy zagwarantować żadnego miejsca.Jeśli masz rezerwacje, postaramy się ugościć Cię na drinka, zanim usiądziesz przy stole.    

Nasze menu znajduje się pod tym adresem : https://sklepy.nomee.pl/shangrila